Stilles d.o.o.

Inženiring in notranja oprema

adresa:
Savska cesta 13
SI-8290 Sevnica

e-mail: stilles@stilles.si

telefonski broj: + 386 7 8161 000

matični broj: 5564697

porezni broj: SI58134948

tr. računi:
SI56 0237 9001 8066 565 (Nova Ljubljanska banka d.d.)
SI56 3000 0000 9759 303 (Banka Sberbank d.d.)
SI56 0510 0801 0713 642 (Abanka Vipa d.d.)

osnovni kapital: 3.559.596, 06 EUR

vlasništvo:

Stilles d.o.o. je 90% u vlasti poduzeča AFP d.o.o. Dobova,
5% Rok Barbič, 5% Sandi Banič


Stilles Germany GmbH

adresa:
Münsterstraße 11
DE-45657 Recklinghausen

e-mail:
G. Frank Olschewski, f.olschewski@stilles.si

telefonski broj: + 49 178 100 3382

porezni broj: DE320693410

tr. računi:
IBAN: DE71 4265 0150 1000 0481 14 (Sparkasse Vest Recklingausen)

vlasništvo:
Stilles Germany GmbH je 100% u vlasti Stilles d.o.o. Sevnica.


Stilles Schweiz GmbH

adresa:
Melchnaustrasse 21A
4924 Obersteckholz

e-mail:
G. Boris Lah, boris.lah@stilles.si

telefonski broj: + 41 79 332 93 46

porezni broj: CHE-100.494.022

tr. računi:
IBAN: CH17 0079 0016 9706 2562 1 (Berner Kantonalbank AG)

vlasništvo:
Stilles Schweiz GmbH je 100% u vlasti Stilles d.o.o. Sevnica

Uprava

Sandi Banič

Pomočnik uprave za področje hotelskega inženiringa
t +386 7 8161018 m +386 30 621 088 e s.banic@stilles.si

Darinka Koželj Rupret

Pomoćnica uprave za financije
t +386 7 8161 000

Voditelji projekata

HRVAŠKA
Roman Staniša

Voditelj projekata
t +386 7 8161 017 m +386 41 308 466 e r.stanisa@stilles.si

ANGLIJA & IRSKA
Sebastijan Kirar

ASISTENT VOĐE PROJEKTA
t +386 7 8161 018 m +386 41 753 133 e s.kirar@stilles.si

AUSTRIJA
Boris Fartek

ASISTENT VOĐE PROJEKTA
t +386 7 8161 046 m +386 30 606 979 e b.fartek@stilles.si

RUSIJA
Andrej Zamida

VODITELJ PROJEKATA
t +386 7 8161 008 m 386 30 605 508 e a.zamida@stilles.si

Logistika

Dušanka Pavčnik

Voditeljica logistike
t +386 7 8161 012 m +386 41 716 922 e d.pavcnik@stilles.si

Kupnja

Milena Žerak Sekirnik

Voditeljica nabave
t +386 7 8161 042 m +386 41 769 869 e m.zerak@stilles.si

Ljudski resursi

Vladka Menoni

Voditelj odjela za upravljanja ljudskim resursima
t +386 7 8161 023 e v.menoni@stilles.si

Kontakt