Nedavno smo potpisali ugovor za obnovu hotela JW Marriott Frankfurt. To je prvi hotel ovog brenda koji opremamo.
Brend JW Marriott osnovan je 1984. godine otvaranjem prvog hotela u Washingtonu. Kao sveukupni lider u Marriottovoj hijerarhiji, marka se u luksuzu natječe s Ritz-Carltonom, ali je po atraktivnosti iznad tradicionalnog Marriotta i Renaissancea. To se očituje u većoj kvaliteti rada objekta, kompletnom interijeru, te opremi i materijalu koji je dostupan gostima. U srednjoj Europi postoji samo šest hotela pod spomenutim hotelskim brendom.
Hotel se nalazi u centru Frankfurta i proteže se na čak 19 katova. Sobe i apartmani su među najprostranijima u centru, a svi imaju prozore od poda do stropa s prekrasnim pogledom na grad. Inače, kompletnu opremu za navedeni hotel već smo proizveli 2008. godine, ali je tada hotel pripadao drugom hotelskom lancu.
Renoviramo 219 soba i hodnika na 19 katova. Isporučujemo kompletnu unutarnju samostojeću opremu i dio ugradbene opreme, dekorativne lampe i tekstilne podne obloge za sobe i hodnike. Dio ugradbenog namještaja ostat će u sobama i bit će restauriran na licu mjesta. Ova kompleksna obnova izvodit će se u posebno pripremljenoj komori u garažnom dijelu zgrade.
Javni dio se nalazi na četiri etaže i postupno će se obnavljati. Prvenstveno će se izgraditi prvi i drugi kat u prostoru bara i restorana.
S radovima krećemo u lipnju 2023. godine, a objekt će biti pušten u upotrebu u drugom kvartalu 2024. godine.
(photo credit: JW Marriott Frankfurt)